Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

Aš įveikiau vėžį

fohow_veidrodisDiagnozė – prostatos vėžys

      Prostatos vėžys tapo vyrų rykšte. Susirgimų  daugėja, pati liga „jaunėja“ – ja suserga vis daugiau jaunesnio amžiaus žmonių. Aš išsigydžiau prostatos vėžį. Tikiuosi, kad ši liga nesugrįš. Nepajutau, kada ji mane užklupo. Lygiai taip pat prostatos vėžio pradžioje nejaučia ir kiti, į kuriuos įsikabina ši bėda, o kai pajaučia, dažnai būna per vėlu.

Ką gali kiniški ir lietuviški maisto papildai?

     Buvau įrašytas į eilę operacijai Vilniaus universitetinėje onkologinio instituto ligoninėje. Mane turėjo operuoti po pusantro mėnesio. Pasidariau visus reikalingus tyrimus. Laikas bėgo, o aš tiesiog nežinojau , ko imtis. Nedavė ramybės mintis, kad galbūt vėžys agresyvus ir per šešias savaites iki operacijos gali taip „pažengti“, kad nepadės nė operacija. Ėmiau gilintis į paskutinių kelerių metų onkologijos specialistų straipsnius, naršyti internete: perskaičiau, ką tiktai radau apie vėžį - jo atsiradimo prielaidas, vis augantį  paplitimą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Suprantama, ypač domėjausi gydymo būdais, jų efektyvumu, nepageidaujamais šalutiniais poveikiais, pritaikius vieną ar kitą gydymo būdą. Taip, ankstyvojoje stadijoje vėžys pagydomas, tačiau gerokai šiurpino galimi šalutiniai poveikiai - impotencija, šlapimo nelaikymas, karščio bangas ir kt. Pasinėriau į vėžio gydymo būdų paieškas Rytų medicinoje, taip pat Lietuvoje praktikuojamą fitoterapiją. Nelabai tikėjau lengvu išgijimu, tačiau vis tik atkreipė dėmesį vienos kinų tarptautinės korporacijos gaminami maisto papildai, kitaip sakant, kinų fitoterapija. Nes tai natūrali gamtos produkcija, be jokių cheminių priemaišų. Medicinos daktaras Arkadijus Gamperis leidinyje „Naujausi senovės medicinos laimėjimai“ pažymi, kad prieš gerą dešimtmetį „buvo įgyvendintas unikalus Kinijos valstybės projektas: pirmą kartą pasaulyje biologiškai veiklių papildų gamybos technologijų vystimosi istorijoje prasidėjo naujas esminis etapas – sukurti skysti koncentruoti preparatai , pagaminti iš aukštesniųjų grybų ląstelių turinio – greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai“. Nuo seno, jau keletas tūkstančių metų Rytuose gerai žinomos nepaprastos kai kurių valgomųjų aukštesniųjų grybų gydomosios savybės. Tai pirmiausia Tibeto aukštumose, esančiose maždaug keturi tūkstančiai metrų virš jūros lygio, augantis Kininis kordicepsas. Kinijoje kordicepsą vadina „Dievo dovana“, stebuklinguoju talismanu“. Onkologinių susirgimų gydymui vartojami ir gerai žinomi Linčži (Reiši), Aromatingasis (Šiitake) grybai. . Imperatoriai, jų artimieji ypač vertino kordicepsą. Nė vienas kitas augalas neturi tiek gydomosios galios. Sustiprinti šių grybų gydomąjį poveikį padėjo keletas kitų komponentų ir šiuolaikinės technologijos – grybų ląstelių turinio vakuuminis koncentravimas bei ekstrahavimas, esant žemoms temperatūroms. Kordicepso sudėtyje yra 77 mikro - ir makroelementų, daugiau kaip 80 rūšių fermentų, o veiksmingumą lemia unikalus jame esančių polisacharidų kompleksas. Įvairių šalių mokslininkai pažymi, kad kordicepsas - vienintelis augalas žemėje, kuris be specifinio nuo vėžio apsaugančio ir jo progresavimą stabdančio poveikio, pasižymi ir antimestaziniu poveikiu. Šie maisto papildai pelnė Amerikos, Prancūzijos, Rusijos ir kitų šalių pripažinimą, prestižinius sertifikatus.

     Pasikonsultavęs su Rytų medicinos žinovu A. Gamperiu, pradėjau vartoti Lietuvoje sertifikuotus kiniškus maisto papildus (jų tarpe turinčius savo sudėtyje net 70 ir 80 % kordicepso), taip pat ir mums visiems gerai žinomus lietuviškus maisto papildus, kuriuos onkologinių ligų gydymui rekomenduoja žinomas Lietuvos fitoterapijos specialistas prof. Juozas Ruolia.

Vėžys atsitraukė. Profilaktika – ateities garantas 

     Vartojant kiniškus ir lietuviškus maisto papildus, praėjo nepilnas mėnuo ir, likus 3 dienoms iki operacijos, vėl pasitikrinau prostatos kraują. Mano PSA - 1,01ng/ml. Paskambinau gydytojui, kuris turėjo mane operuoti, ir pasakiau, kad lyg ir nebereikia operacijos, pažymėdamas PSA naują rodmenį. Kurį laiką gydytojas dvejojo, o paskui pastebėjo, kad kartais kraujo tyrimas neparodo prostatos vėžio, pavyzdžiui, jeigu neseniai esu vartojęs antibiotikus. Tuomet pasakiau, kad seniai jokių antibiotikų nevartoju ir supažindinau, kokių priešvėžinių priemonių ėmiausi.  Apie kinų maisto papildus, kuriuos aš vartojau, gydytojas nieko negalėjo pasakyti, tačiau sutiko, kad geras PSA žymuo gali būti mano imuninės sistemos sustiprėjimo rezultatas. Pasiūlė radikalų gydymą (operaciją) pakeisti į aktyvų stebėjimą. Kitas mūsų susitikimas buvo paskirtas po 2,5 mėn. Naujas kraujo tyrimas turėjo apspręsti tolimesnį gydymą. Gegužės mėneso viduryje atėjau pas gydytoją su nauju tyrimo rezultatu: PSA – 1,53 ng/ml. Pasakė, kad rezultatas geras. Atsisveikino su šypsena. Pasiūlė man gyventi sveiką gyvenimo būdą ir  tikrintis PSA kas 3 – 4 mėnesiai. Kreiptis  tik tokiu atveju, jeigu kraujo vėžio žymuo ateityje viršytų normą.

    Vėžys atsitraukė. Dabar kiniškų ir lietuviškų maisto papildų vartoju minimalų kiekį tik dėl profilaktikos. Kai dėl sveiko gyvenimo būdo, abejoju ar jis mūsų laikmetyje apskritai įmanomas. Visų pirma turiu galvoje mūsų gyvenimą persmelkusias ekologines problemas, socialines įtampas, nervinius stresus, kurie sudaro palankią terpę piktybinių auglių susidarymui. Tačiau, norint pasveikti, tikėjimas išgijimu būtinas. Tas tikėjimas man buvo trečioje, jeigu ne pirmoje vietoje esantis komponentas, šalia kiniškų ir lietuviškų maisto produktų.

     Kinų, japonų, kanadiečių, rusų onkologų mokslinių tyrinėjimų rezultatai ir išvados tyrinėjant skystojo kordicepso savybes rodo, kad juo vėžį išgydyti galima, jis greitai ir veiksmingai stiprina žmogaus imuninę ir energetinę sistemą, yra stiprus antioksidantas, gydo onkologines ligas netgi vėlyvose stadijose ir kai kurias kitas lėtines ligas - kvėpavimo organų, širdies - kraujagyslių, cukraligę, inkstų, kraujo, hepatitą, kepenų cirozę ir kt. Be to, jeigu jau gydomasi kitais būdais, sustiprina organizmą, kai tenka auglį operuoti, paspartina gijimą po operacijos, taip pat pagreitina gijimą gydantis hormonais, švitinimu ar chemoterapija.

     Man maisto papildai padėjo. Tikiu, kad gali padėti ir kitiems, galbūt taip pat efektyviai gali išgydyti ne tik onkologines, bet ir kitas ligas. Kas abejoja, galiu pasakyti tiek – aš irgi abejojau. Apsisprendžiau gydytis tokiu – netradiciniu - būdu pirmiausia todėl, kad minėti maisto papildai jokio nepageidaujamo šalutinio poveikio neturi, nesukelia jokių kontraindikacijų vartojant kitus vaistus. Kaip teigia žymus onkologas B. Roitas, skysto (ne milteliais) kordicepso maisto papildai unikalūs pagal sudėtį ir universalūs pagal veikimą, ir yra pripažinta ne tik onkologinės patologijos, kitų ligų gydymo, bet ir profilaktinė priemonė.

                                            

     Redakcijos prierašas:

      Žinodami, kokia katastrofiška vėžio susirgimų ir gydymo padėtis, raginame, kad ir kiti, išsigydę ar sėkmingai besigydantys vėžį, informuotų mūsų laikraščio skaitytojus, kaip jiems pavyko pasiekti teigiamų rezultatų. Gal tokio pobūdžio rašiniai ne tik sustiprins kitų žmonių, besivaduojančių iš onkologinės ar kitų sunkios ligos, viltį, bet ir padės rasti neišnaudotų galimybių kovoje už išlikimą ir ilgą, visavertį gyvenimą. Straipsnio „ Aš įveikiau vėžį“ autorius redakcijai gerai žinomas. Jo pateikti faktai atitinka tikrovę, paremti atitinkamais dokumentais. Todėl, norintieji plačiau sužinoti apie minimus maisto papildus, jų įsigijimą, vartojimą,  kvalifikuotų specialistų konsultacijas, mokymus gali kreiptis telefonu į redakciją, kuri besidomintiems galės nurodyti A. Vaidilos telefono numerį bei elektroninio pašto adresą. Redakcijos paprašytas, A. Vaidila maloniai sutiko neapsiriboti tik straipsniu, ir pageidaujantiems suteikti visą reikiamą informaciją, pagal  galimybes atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it