Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

Atsakomybės apribojimas

Šiame tinklapyje pateikiama tik bendro pobūdžio informacija apie korporacijos „Fohow“ gaminius ir požiūrį į sveikatos palaikymą. Pateiktas turinys negali būti laikomas skatinimu įsigyti prekes prekes ar paslaugas. Tinklapis kordyceps.lt ir jo administratoriai neprisiima jokios atsakomybės už patirtus materealinius ir nematerealinius nuostolius, kurie gali kilti remiantis tinklapyje pateikta informacija. Visa informacija pateikta remiantis oficialiu korporacijos tinklapiu www.fohow.com, gavus sutikimą.

Kordyceps.lt įsipareigoja niekur neviešinti elektroninio pašto adresų, kurie buvo pateikti registruojantis ar užsakant naujienlaiškių prenumeratą. Naujienlaiškių prenumerata yra laisvas tinklapio lankytojų pasirinkimas su teise bet kada šios paslaugos atsisakyti.

Kordyceps.lt neprisiima jokios atsakomybės už tinklapio forume laisvai išreikštas vartotojų mintis ir pasisakymus, tačiau pasilieka tesę be perspėjimos trinti, cenzūruoti ar kitokiais veiksmais reaguoti į  pasisakymus, kurie prieštarauja forumo nustatytoms taisyklėms.

Tinklapio lankomumo statistikos vedimo tikslais gali būti renkama techninė informacija apie lankytojus. T.y. kokia naudojama naršyklės, operacinė sistema, IP adresas, prisijungimo laikas, lankymosi trukmė.

Visa tinklapyje pateikta informacija negali būti kopijuojama be sutikimo. Naudojant informaciją kituose informacijos šaltiniuose būtina nurodyti nuoroda į tinklpi www.kordyceps.lt  , kaip informacijos šaltinį.